Cam balkon teker tamiri

Cam balkon teker tamiri

Cam balkon teker tamiri için size yakın ustamız ile iletişime geçin. Cam balkon teker yanlış kullanım sonucu kırılır veya kopar. Cambalkon açılır kanadı yuvasında yürümez açılmaz kapanmaz. Yani kısacası insanı çileden çıkarır.

Cam balkon teker tamiri
Cam balkon teker resmi

Cam balkon ürünlerinin en temel parçası tekerlekleridir. Tekerler yaprakları açılıp kapanması yerinde sabit durması için yegane tamamlayıcıdır. Çalışma şekli cam balkon kasa yuvasında boşluksuz ve milimetrik bilyeleri sayesinde dönerek çalışmasıdır. Bu çalışma kanatların kaymasına imkan verir. Yapraklar üzerinde iki tip tekerlek takılır, birincisi kilitli ikincisi normal tekerlek. En çok bozulan ve kırılan kilitli tekerdir. Kilitli denilmesindeki maksat kanadı açtığınızda merkezlemede kaymadan durması için yapısında bulunan çıkıntıdır. Bu çıkıntı stopere geçer kullanıcı tutup kanadı yuvasından çıkararak çeker ve kenara toplar. Bu hareket esnasında yeri kaymış tekerler düzgün ve kolay açılmaz. Zor açılan yaprak olması gereken yerde olmadığı için kanat ağırlıktan zorlanır ve plastik tekerlek yamulur veya kırılır.

cam balkon teker tamiri
Cambalkon teker tamiri

İkinci tip teker arızası sabit tekerlerin takıldıkları yerde vidasının gevşemesi ve yerinin kaymasıdır. Doğru yerde olmayan tekerlek balkonun çalışmasını engeller. Yapraklar düzgün açılıp kapanmaz.

Bizler her türlü cam balkon tamiri konusunda sizlere güvenilir hizmet vermekteyiz. Bölgenizde size yakın ustamızla iletişim kurduğunuzda en kısa sürede tamir ve bakımlarını yapacaktır. Sizlerde sorun büyümeden ürünlerinizi düzgün şekilde kullanacaksınız.

Size en yakın usta için iletişim

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.