Cam balkon teker tamiri için size yakın ustamız ile iletişime geçin. Cam balkon teker yanlış kullanım sonucu kırılır veya kopar. Cam balkon açılır kanadı yuvasında yürümez açılmaz kapanmaz. Yani kısacası insanı çileden çıkarır.

Cam balkon teker tamiri
Cam balkon teker tamiri

Cam balkon ürünlerinin en temel parçası tekerlekleridir. Tekerler yaprakları açılıp kapanması yerinde sabit durması için yegane tamamlayıcıdır. Çalışma şekli cam balkon kasa yuvasında boşluksuz ve milimetrik bilyeleri sayesinde dönerek çalışmasıdır. Bu çalışma kanatların kaymasına imkan verir. Yapraklar üzerinde iki tip tekerlek takılır, birincisi kilitli ikincisi normal tekerlek. En çok bozulan ve kırılan kilitli tekerdir. Kilitli denilmesindeki maksat kanadı açtığınızda merkezleme de kaymadan durması için yapısında bulunan çıkıntı dır. Bu çıkıntı stopere geçer kullanıcı tutup kanadı yuvasından çıkararak çeker ve kenara toplar. Bu hareket esnasında yeri kaymış tekerler düzgün ve kolay açılmaz. Zor açılan yaprak olması gereken yerde olmadığı için kanat ağırlıktan zorlanır ve plastik tekerlek yamulur veya kırılır.

cam balkon teker tamiri
cam balkon teker tamiri

İkinci tip teker arızası sabit tekerlerin takıldıkları yerde vidasının gevşemesi ve yerinin kaymasıdır. Doğru yerde olmayan tekerlek balkonun çalışmasını engeller. Yapraklar düzgün açılıp kapanmaz.

Bizler her türlü cam balkon tamiri konusunda sizlere güvenilir hizmet vermekteyiz. Bölgenizde size yakın ustamızla iletişim kurduğunuzda en kısa sürede tamir ve bakımlarını yapacaktır. Sizlerde sorun büyümeden ürünlerinizi düzgün şekilde kullanacaksınız.

Size en yakın usta için iletişim

pen tamiri
pen tamiri
Kategoriler: BLOG

pentamiri

Pvc kapı pencere bakım onarım tamir hizmeti veren bir firmayız. Türkiye genelinde ustamız bulunan illerde müşterilerin ev ve iş yerlerinde tamirat hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bizi günün her saati iletişim birimlerimizden arayabilir ve hizmet alabilirsiniz

0 yorum

Bir Cevap Yazın

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.