cam kapı hidrilik

Cam kapı mekanizma

Cam kapı mekanizma kapıyı oluşturan parçalar gurubudur. Bunlar cam kapı motoru cam kapı menteşe kilit, kilit yuvası ve kol dan oluşur. Cam kapı mekanlarda vitrin vazifesi görür. Görselliği öne çıkarır.

Mekanizma markaları, motor gurubunun set veya parça satan firmalardır. Bunların en yaygın olanları Kale, Gülsan ( şu an faaliyeti yok piyasadan çekildi ) Teksan, Birsan, yerli ürünleri ile Dorma, Geze, Kahe, G-U ithal ürünler kullanılmaktadır.

Cam kapı motoru kapının frenleyerek açılan açıda durmasına veya kapatırken yavaşça yerine giderek kapanmasını sağlar. Bu işlemi yapmak için kapının en boy oranı önemlidir. Kapının iyi mekanizma ile donatılması uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar. Cam kapı menteşesi kapının motor ile bağlantısını ve sabitlenmesi sağlayan ürünlerdir. Cam kapı kilidi kapının kilitlenmesi sağlayan parçadır.

Bu cam kapı mekanizma gurubu çalışan ürünler olduğu için zamanla aşınır deforme olur veya kırılır. Bozulan parçalar yenisi ile değiştirilmelidir. Biz mekanizma arızalarını ihtiyaç halinde değiştiriyoruz. Bu ve benzeri tamir ihtiyacınız varsa bizi arayabilirsiniz. Kısa sürede uygun fiyata işçilik yapıyoruz.

cam kapı mekanizma
kale mekanizma

İletişim için tıkla

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.