Cam kapı tamiri Gaziantep ili merkez ve ilçelerinde günlük mobil servis imkanı ile hizmet vermekteyiz. Cam kapı; hidrolik mekanizması ile menteşe takılarak kapının kendi kendine kapanmasına olanak veren sistemdir. Duvara sabit menteşe takılarak da cam kapı yapılabilir. Cam kapılar isteğe göre kasalı veya kasasız üretilir.

Cam kapı tamiri Gaziantep
Cam kapı tamiri Gaziantep

Cam kapı mekanların görselliğini öne çıkarmak için kullanılan kapı modeldir. Kapıya vitrin görüntüsü verir. Kapı menteşe yerleri ve kol yerinin delikleri açıldıktan sonra fırınlanır. Fırın kapının yüksek ısıya maruz bırakıldığı yerdir. Kapı ısınıp soğuyunca temper ( güvenli kırılmaz cam ) özeliği kazanır. Temperli cam sonradan kesilmez küçültme yapılmaz delik açılmaz.

Hidrolik kullanılarak yapılan cam kapılar;
Kapı için zemine çanak yuvası açılır. Kapı çevresi hazırlandıktan sonra kapı yuvasına menteşeler sayesinde sabitlenir. Açıldığında kendiliğinden kapanır. İçeri ve dışarı açılabilir. Bu kapıların genel arızası hidrolikleri nin bozulmasından, kilit sistemlerinin bozulmasından, kapının zemine yada duvara sürtünmesinden ve menteşelerinin kırılmasından kaynaklanır. Biz cam kapı tamiri Gaziantep olarak bu gibi mekanizma arızalarını değiştiriyoruz. Kullandığımız markalar : Kale, Dorma, Geze, Kahe, Gülsan, Birsan, Teksan.

Sabit menteşe kullanılarak yapılan cam kapılar;
Bu kapı modeli kasalı yada kasasız üretilir. Menteşeler direk duvara veya çerçeveye takılır. Kapıların genel arızaları; menteşeleri kırılır veya vidaları takıldıkları yuvalardan çıkar. Kilit yerleri bozulur. Kapı kasaya veya yere sürtebilir.

Biz bu tip kapıların tamir ve tadilat işler yapmaktayız. Bizi çalışma saatleri içinde her zaman arayabilirsiniz.

Gaziantep merkez mahalleleri ve Şahinbey, Nizip, Şehitkamil, İslahiye, Nurdağı ve diğer ilçelere servisimiz vardır. Biz cam kapı tamirinin yanında yeni üretimde yapıyoruz.

Firma : VİZYON CAM
Yetkli : Yücel Usta 0551 246 5938
Adres : Güneş Mahallesi 57 a Sokak Şahinbey / Gaziantep

pen tamiri
pen tamiri
Kategoriler: GAZİANTEP

0 yorum

Bir Cevap Yazın

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor. 
%d blogcu bunu beğendi: