Gu çift açılım takım

Çift açılım fiyatları

Çift açılım fiyatları

Çift açılım fiyatları Pvc kapı ve pencere, alüminyum ürünler için hazırlanmıştır. Yandan devirme çift açılım, alttan devirme çift açılım olarak ölçü ve renge göre seçiniz. 

Gu çift açılım fiyatları güncel olarak mağazamızda satışa sunulmuştur. Şimdilik diğer farklı markalar için tedarik şeklinde ilerlemekteyiz. 

Çift açılım nedir ?

Çift açılım; pvc, alüminyum veya ahşap malzemeden kapı veya pencere olarak üretilen ürünlere normal ve üstten devrilerek açılmasına imkan veren malzeme grubunun adıdır. Bu ürünler köşe elemanı, ispanyolet, kasa ve kanat makas, alt ve üst menteşe, arka kilitleme, pim ve kapaklardan oluşur. 

Çift açılım seçerken nelere dikkat edilmeli ?

Çift açılım seçerken yaygın ve kullanılabilirliğini ispatlamış markalar tercih edilmelidir. İspanyolet yapısı, dişli mukavemeti, makas hareket kabiliyeti ve menteşelerin taşıma kapasitesini dikkate alarak seçilmeli. Ev müşterisi bu tarifleri bilmeyecektir. Bizler sizlere ev güvenilir şekilde hizmet sunuyoruz. 

Kullandığımız ve sattığımız ürünlerde tercih ettiğimiz kriterler nelerdir,

  • Malzeme parçalarında plastik kit sabitleyici ve destekleyici olması. Bu sayede malzeme pvc kanat kanalına sıkıca yerleşir ve sabitleşir. Vidası atılan malzeme sonra hareket etmez. Bu sayede aksesuar kanalda uzun yıllar sorunsuzca çalışır.
  • İspanyolet, kanat makas ve arka kilitleme parçasında iki lama arası sürtünme presi olması. Bu sayede koldan hareket alan ürün presli noktalardan az sürtünme ile geçer. Az sürtünme aksesuarın daha rahat çalışmasını sağlar.
  • Menteşelerin ayarlanabilmesi. Bu sayede kanat ayarlanabilir ve takılmadan açma kapama imkanı sağlar.
  • Alt menteşenin uzun dişli olması ve kanat içine geçmesi.
  • Kanat makasın kilit kiti zamak değil lama büküm olması.
  • Standart renk seçeneklerinin olması
  • Kalıp ile montaj imkanı sağlaması.
  • Parça dişlilerinin birbirine sorunsuz takılması ve hiç boşluk olmaması.

Yandan devirme nedir : Yandan devirme alttaki görselde görüldüğü gibi kilitleme parçasının kasa dikeyine montaj edilmesidir. Faydası; kasa yatayına gelen su yatayda olan ürünleri zamanlar paslandırıp çürütür. Dikey takılan devirme köşe parçası suya maruz kalmadığı için paslanmaz.

Gu çift açılım alt kilitleme parçası
Gu çift açılım alt kilitleme parçası

Alttan devirme nedir : Alttan devirme aşağıdaki görselde göründüğü gibi kilitleme parçasının yataya takılmasıdır. Bu devirme yöntemi bazı modeldeki pencereler için zaruri kullanılmalıdır. Örneğin iki kanat birden acılan pencereler de, ölçüde az boşluğu  olan pencere ve kapılarda.

Gu çift açılım alttan devirme
Gu çift açılım alttan devirme

Çift açılım fiyatları

Linke giderek aks, ölçü, renk ve yöne uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Çift açılım sistemleri nedir ve montajlı fiyatları nasıldır.
 • İthal ( yabancı ) aksesuar 250 TL
 • Yerli aksesuar 200 TL tutarındadır.
 • Adet çoğaldıkça fiyat ıskontosu artar.

 

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.