Gri pvc kapı pencere contası fiyatı

0.50

+ Kargo Ücreti Alıcıya Ait

Stokta yok

Stok kodu: gri-kaplama-seçil Kategoriler:

Gri pvc kapı pencere contası fiyatı

Pvc kapı ve pencerelerinin eskiyen bozulan ve deforme olan lastik contaları bu ürün ile değiştirebilirsiniz. Ürünümüz gri renklidir. Mevcut gri renkli contalar için ve siyah renkli contaların değişiminde kullanılır. Adopen Fıratpen Kompen Pakpen Egepen ve benzeri bir çok Pvc markaları için uygundur. Siparişlerinizi conta ölçülerini gözeterek vermenizde fayda var.

Contayı çekerken yedirerek çekin. Gerdirerek çekerseniz kısa zaman sonra genleşecek ( Mevsimsel etkilerden dolayı ) ve köşelerden açık kalacaktır. Köşelerini yankeski aleti ile alıştırın. Pvc pencere ve kapıda conta çekerken iç ve dış çekmelisiniz. Tek taraflı çekilen conta fayda sağlamaz.

Lütfen unutmayın contalar değiştikten sonra pvc pencere ve kapıların mekanizması sertleşebilir. Kapı ve pencerelerinizin ayarlamasını da yapmalısınız. ( Bu ürüne has bir şey değil. Bu etki bütün conta değişimlerinde karşılaşılır. )

Pencere conta değiştirme ayrıca bakınız …

Gri pvc kapı pencere contası fiyatı


ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 ISO / TS 16949:2009 yönetim sistemi sertifikalarına sahip Fabrika tarafından kalite güvence yönetimi, ham madde girişinden ürün bitimine kadar olan üretim süreçlerinde, alanında uzman personeller tarafından gerçekleştirilir. Ürünlerin kontrolünde yapı sektöründe kapı pencere contalarında yönelik TS 7510 ve DIN 7863 normları temel standartlar olarak alınmaktadır.

  • 1 Metre Fiyatıdır
  • En az 10 Metre sipariş alınır. 10 Metre altındaki siparişler gönderilmeyecektir.
  • 10 metre üstü ihtiyacınız kadar sipariş verebilirsiniz.

Gri renklidir

– Kauçuk malzeme. Esnek yapısı ile üstün sızdırmazlık sağlar. 

– Adopen Egepen Fıratpen Kompen Pakpen ve diğer benzeri pvc profiller için uyumludur.

– TSE uygun İSO 9001-2000 sertifikalıdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gri pvc kapı pencere contası fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir