PANJUR

pencere

Kullanılan panjurların bizlere birçok faydası vardır. Çeşitli kalitelerde üretilen bu ürünler zaman içerisinde farklı sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Panjur tamiri hizmetimiz karşılaşılan bu sorunlara yönelik verilmektedir. Panjurlar elektrik ile çalışan motorlu sistemlerden kurulabildiği gibi manüel çalışan sistemlerden de kurulabilmektedir. Aynı işlevi gören iki farklı sistemde farklı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Bu konuda önemli olan karşılaşılan arızaların doğru kişilere onarılmasını sağlamaktır.

  Motorlu panjur sistemlerinde genel olarak arızalar montaj sırasında yapılan hatalardan veya çeşitli nedenlerden dolayı motor sisteminde görülen arızalardan dolayı meydana gelmektedir. Motorun çalışma ve çevre etkenlerinden dolayı aşırı ısınmasının yanı sıra elektrik akımlarındaki sorunlardan dolayı arıza vermesi görülebilir. Özellikle yüksek akımların söz konusu olduğunda motorun yanma ihtimalide vardır. Panjurun çalışma sisteminde kullanılan yayın bozulmasının yanı sıra elektrik kablolarından kaynaklı sorunlar meydana gelebilir. Sık görülen bu sorunlarla birlikte daha birçok problem panjurlarda görülmektedir. Panjur tamiri hizmetimizde bu konuda gerekli olan bütün tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca panjurlarınıza uygun olarak motor veya diğer parça değişimlerini de sağlayarak panjurlarınızın tekrardan sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan tamiratı gerçekleştirmekteyiz.

Panjur tamiri 

  Motorlu panjurların yanı sıra manüel sistem olan panjurlarda da zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Yaşanılan sorunlar sıklıkla montaj veya kullanıcı hatalarından kaynaklı oluşmaktadır. Ayrıca uzun süre kullanılan panjurlarda bakıma ihtiyaç duymakta ve gerekli bakımlar yapılmadığında arızaların verilmesi doğal karşılanmaktadır. Yaşanılan sorunlar arasında su sızdırma veya hava geçişlerindeki sorunlar görülmektedir. Panjurun açılıp kapanma sistemlerinde de bozukluklar görülebilir. Özelikle tam kapanmama sorunları panjurun işlevini yerine getirememesine neden olur. Panjur tamiri hizmetimizde manüel sistem panjurlarda yaşanılan bu sorunlarda gerekli olan bütün onarımlar yapılmaktadır. Tamir işlemlerinde parça değişiminin yanı sıra bozulan bölgeler gerekli müdahaleler ile düzeltilerek sorun ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır.

  Panjur tamiri yapılırken her zaman profesyonel kişilerden hizmet almanızda büyük fayda vardır. Çünkü tamiratta yapılacak hatalar sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet vererek panjurlarınızda oluşan sorunların kaliteli bir şekilde nedenlerini tespit etmekte ve buna göre tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

MOTORLU PANJUR

  • Motor Tamiri
  • Askı aparatı tamiri
  • Lamel tamiri
  • Motor çalışırken ses yapması
  • Kutudan ses gelmesi

MANUEL PANJUR

  • Panjur ipi değişimi
  • Panjur sökme işi
  • Kasnak arızası
  • Panjur tamiri
pen tamiri
pen tamiri
pen tamiri iletisim
pen tamiri iletisim

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.