Pencere Menteşesi Kırıldı

Pencere menteşesi kırıldı : Pencere menteşeleri kanadı yerinde tutan döküm malzemedir pencerenin rengine uygun boyalı en az 8cm boylarında dır.  Menteşeler dolgunluk oranı ve ham madde kalitesine bağlı olarak pencere ağırlığı ölçeğinde ve kullanım sıklığına göre sürekli açılıp kapanan bir pencere düşünürsek sorunsuz yerine montaj yapılmış 10 cm boyundaki menteşe 7-10 yıl arası sorunsuz şekilde çalışır. 

Kırılan menteşeler sizi en çok rahatsız eden unsurdur ve anında müdahale gerektirmektedir. Bu usta ellerle montaj yapılmalıdır yanlış takıldığında giderilmesi çok zor problemler oluşturabilir. Tavsiyem kendi başınıza menteşe takmaya kalkışmayın. Kırılan bir menteşe yerine hemen takılmaz ise camınız açık kalacaktır. Biz size menteşe tamiri konusunda anında müdahale edeceğimiz için bizi güvenle arayabilirsiniz pentamiri ustaları uzun yılların verdiği deneyim sayesinde edindikleri tecrübe sayesinde en kaliteli hizmeti sunacaklardır. Menteşeler yalnız kırıldığı zaman tamir ihtiyacı duymaz yerinde gevşeyen menteşeler plastik tutucuları eriyen menteşeler yanlış takılan pencereyi veya kapıyı kasan menteşeler de değişmelidir.  Kapı menteşesi kırıldı ise aynı yöntem uygulanır. Çift açılım menteşesi ise kalıp ölçüler dahilinde takılması gerekmektedir.

Firmamız her türlü menteşe tamiri konusunda hizmet vermektedir. Pvc pencere menteşesi, kapı menteşesi, cam kapı menteşesi, alüminyum menteşe, çift açılım menteşesi. Eğer siz bu tamiri kendiniz yapmak isterseniz arızalı menteşenin aynısını alıp aynı deliklere vidalar sanız bir ihtimal tamirini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir problemde ustalarımıza danışıp bilgide alabilirsiniz.

pen tamiri
pen tamiri

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.