PENCERE TAMİRİ

Pencere tamiri pentamiri platformu olarak her türlü pencere tamiri işlerini yapmaktayız. Pencere plastik alüminyum ahşap ve demir ürünlerden yapılabilir. Biz firma olarak Pvc ( plastik ) ve alüminyum malzemeden yapılan pencereleri yapabiliyoruz.

Pencere tamiri

pencere tamiri
pencere tamiri

Pencere tamiri demek arızalı çalışmayan onarıma ihtiyacı olan pencere demektir. Pencere tamirinin yapılması; belli malzeme gurubu ve usta eli ile yapılır. Tamire ihtiyacı olan pencere kusurlu çalışmaya başlar. Bu kusurlar belli başlı şöyle sıralanabilir. Düzgün açılmayan pencere, düzgün kapanmayan pencere, zor açılan pencere, zor kapanan pencere. Bu gibi çalışma gösteren pencerelerde ayarsızlık sarkma yada menteşede deforme olmuştur. Pencere üzerinde ki kolun çalışmasında sorun varsa pencere zor açılır veya kapanmaz yada pencere kapalı kalmıştır. Bu sorun pencerede mekanizma arızası var demektir. mekanizma ispanyolet gurubu çevre kilitleme diye adlandırılır. Mekanizma metal ve zamak ürünlerdir kırılabilir ve aşınabilir. Bunu mekanizmayı değiştirerek gideririz.

Pencereler menteşeleri sayesinde sabit tutulur kol sayesinde açılıp kapanması sağlanır. Bu çalışma gurubu sağlam olduğu sürece pencere düzgün çalışır. Pencerede birde izolasyon gurubu vardır. Bunlar cam ( düz cam dekoratif cam veya ısı cam ) ve conta kısmı. Bu mekanlara ısı geçişlerini dengeler. Kırık camlar ve bozuk contalar pencerenin izolasyon yapmasını engeller. Bu sorunlu kısımlar yenileri ile değiştirilerek pencerelerin yeniden izolasyon yapmasını sağlar.

Pencere tamir
Pencere tamir

Pentamiri platformu İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Manisa, Denizli, Karaman, Samsun, Karabük, Ordu, Kırklareli, Erzincan, Mersin, Kilis illerinde hizmet vermektedir.

Her pencere tamir edilmeyebilir. Pencere tamirini genel olarak değerlendirmek yanlıştır. Her pencerenin kendine has sorunları olabilir. Markaları ve markaların serilerini düşünürsek ve yıllara yayarsak yüzlerce çeşit pencere modeli olduğunu anlamalıyız. Genel kapsamlı her pencerenin sorunu aynıdır diyemeyiz. Doğru tespit ve teşhis için iyi gözlemleme yapmış olmak gerekir. Pencereler için gerekli donanıma sahip usta sorunları dinledikten sonra sorunun ne olduğunu kısa sürede anlamalıdır. Usta kişi sorunun ve çözümün ne olduğunu bilir. Biz belirli denemelerden geçirdiğimiz ustaları kabiliyet ve tecrübelerine göre seçtik.

pen tamiri
pen tamiri

Bölgeler sekmesinden ustaların iletişim numaralarını arayabilir veya talep formunu doldurup servis çağırabilirsiniz.

BLOG

Written by pentamiri

Pvc kapı pencere bakım onarım tamir hizmeti veren bir firmayız. Türkiye genelinde ustamız bulunan illerde müşterilerin ev ve iş yerlerinde tamirat hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bizi günün her saati iletişim birimlerimizden arayabilir ve hizmet alabilirsiniz
%d blogcu bunu beğendi: