Pencere Tamiri

Pencere tamiri

Pencere tamiri ihtiyaçlarınız için servis hizmeti veriyoruz. Pvc pencere tamiri veya alüminyum pencere tamiri, biz meslek ustalarının & ustasının işidir. Site bina teknik servisleri, nalburlar, boyacılar, bina hizmetlileri, işgüzar arkadaş komşu tanıdık kişilerin işi değildir. Unutmayın yapayım derken bozanlar sonunda moralinizi de bozacaktır.

Bu yazıda akla gelen genel içerikler aktarılmıştır. Genel olarak değerlendirmek yanlıştır. Her pencerenin kendine has sorunları olur. Bu usta gözü ile tespit edilir, usta eli ile tamir edilir. Kullandığınız pvc ürünler yaşamın temel ihtiyaçlarından dır. İyi usta seçmek sizin işiniz, iyi iş çıkarmak bizim işimiz.

pencere tamiri
Ek olarak pencere tamiri

Pencere neden tamir edilmeli ?

Pencerede tamir demek arızalı çalışmayan onarıma ihtiyacı olan pencere demektir. Pencere tamirinin yapılması; belli malzeme gurubu ve usta eli ile yapılır. Tamire ihtiyacı olan pencere kusurlu çalışmaya başlar. Bu kusurlar belli başlı şöyle sıralanabilir. Düzgün açılmayan pencere, düzgün kapanmayan pencere, zor açılan pencere, zor kapanan pencere. Bu gibi çalışma gösteren pencerelerde ayarsızlık sarkma yapar yada menteşede deforme olmuştur. Pencere üzerinde ki kolun çalışmasında sorun varsa pencere zor açılır veya kapanmaz yada pencere kapalı kalmıştır. Bu sorun pencerede mekanizma arızası var demektir. mekanizma ispanyolet gurubu çevre kilitleme diye adlandırılır. Mekanizma metal ve zamak ürünlerdir kırılabilir ve aşınabilir. Bunu; mekanizmayı değiştirerek gideririz.

Pencereler, menteşeleri sayesinde sabit tutulur kol sayesinde açılıp kapanması sağlanır. Bu çalışma gurubu sağlam olduğu sürece pencere düzgün çalışır. Pencerede birde izolasyon gurubu vardır. Bunlar cam ( düz cam dekoratif cam veya ısı cam ) ve conta kısmı. Bu mekanlara ısı geçişlerini dengeler. Kırık camlar ve bozuk contalar pencerenin izolasyon yapmasını engeller. Bu sorunlu kısımlar yenileri ile değiştirilerek pencerelerin yeniden izolasyon yapmasını sağlar.

Pencere tamiri
Ek olarak Pencere tamir

Biz pentamiri platformu; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep, Kayseri, Malatya, Manisa, Denizli, Karaman, Samsun, Karabük, Ordu, Kırklareli, Erzincan, Mersin, Kilis illerinde hizmet vermektedir.

Her pencere tamir edilir mi ?

Fakat her pencere tamir edilmeyebilir. Pencere tamirini genel olarak değerlendirmek yanlıştır. Her pencerenin kendine has sorunları olabilir. Markaları ve markaların serilerini düşünürsek ve yıllara yayarsak yüzlerce çeşit pencere modeli olduğunu anlamalıyız. Genel kapsamlı her pencerenin sorunu aynıdır diyemeyiz. Doğru tespit ve teşhis için iyi gözlemleme yapmış olmak gerekir. Pencereler için gerekli donanıma sahip usta sorunları dinledikten sonra sorunun ne olduğunu kısa sürede anlamalıdır. Usta kişi sorunun ve çözümün ne olduğunu bilir. Bu nedenle biz belirli denemelerden geçirdiğimiz ustaları kabiliyet ve tecrübelerine göre seçtik.

Bölgeler sekmesinden ustaların iletişim numaralarını arayabilir veya talep formunu doldurup servis çağırabilirsiniz.

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.