pencereden içeri su giriyor

Pimapenlerin su geçirmesini nasıl engellerim?

Pimapenlerin su geçirmesini nasıl engellerim?

Pencereler gerektiği gibi izolasyon yapmıyorsa yağmur evlerin korkulu rüyası haline gelmektedir. Yağmur yağmaya başladığında bezler ve kovaları hazırlayıp camlarda nöbet tuttuğunu söyleyen çok kişilerle karşılaştık. Bu sorun %90 çözülebilir. ( %100 çözülemeyecek durumlar var )

Genelde çatlayan mastik aralarından, duvarlarda oluşan çatlaklardan veya contalar deforme olduğu için pencere kenarlarından su içeri sızar. Bu gözle görülür ve tespit edilebilir durumlardır. Pencere ustasının sorunu; pencerenin mermer hizası, mermer üstü ve duvar köşeleridir. Pencerenin bulunduğu alanda tavandan veya yukarı kısımlardan su geliyorsa usta bunu çözemeyebilir. Çünkü sorun pencerede değildir.

Kullanıcı pencereden su geldiğinde ne yapabilir in cevabı çok da kolay değil. Sadece ve sadece silikon ve benzeri ürünleri suyun girdiği yerlere sürebilir. Diğer türlü böyle bir durumu ancak ve ancak işin ustası kişiler düzeltebilir yapabilir.

Pimapenlerin su geçirmesini nasıl engellerim?

Mağdur olmamak için 2-3 yılda bir pvc pencerelere bakım yaptırmakta fayda var. Şiddetli yağmur yağdığı zaman zemine akan su parkeleri bozabilir. Duvarları ve boyayı kabartabilir. Bu sizlere daha fazla tadilat masrafı olarak dönecektir. Bizlerden pvc ve alüminyum pencerelerde su geçirme sorunları için bilgi ve servis hizmeti istediğiniz zaman alabilirsiniz.

Linki tıklayarak iletişim numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

pen tamiri
pen tamiri

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.