Mekanizma Değişimi

Pvc Kapı Pencere Mekanizma Değişimi nedir nasıl yapılır?

Pvc pencere mekanizması demek; bir pencereyi tamamlayan ve çalışmasını sağlayan ürünlerdir. Mekanizma pvc pencere kanadın iç yüzünde standart ölçülere sahip yuvasına takılır. Pencerenin açılıp kapanabilmesi için menteşeler kol ve ispanyolet olması gerekir. Pencereyi hem yukarıdan hemde normal yöne açılıp kapanabilmesi içinse çift açılım sistemi, sistemin kendi menteşesi ve kol olması gerekir. Pencereyi kenarlara sürüp açıp kapamak için sürgülü sistem aksesuar gerekir.

Pvc kapı mekanizması demek; bir kapıyı tamamlayan ve çalışmasını sağlayan ürünlerdir. Mekanizma aynı pvc pencerede olduğu gibi takılır. Kapı için fazladan yaygın olarak kullanılan kilitlemeyi sağlayan mekanizma takılır. Kapı çift açılım tek açılım ve sürgülü şekilde de yapılabilir.

Bütün bunlar mesleki dilde mekanizmadır. Çift açılım mekanizma, sürgü sistem mekanizma, tek yön mekanizma, kilitli kapı, vasistas vs. Mekanizma çalışma süresi kullanım şekli ve ürün kalitesine bağlı olarak arızalanır veya kırılır. Mekanizma değişimi demek burada sorunlu kırık çalışmayan ürünler yenisi ile değiştirmek demektir. Biz ekip olarak değişmesi gereken ürünlerin he zaman en iyisini seçip uygulaması yaparız. Çünkü biz tamirciyiz. Değiştirdiğimiz malzeme ve ürünlerin eskisinden farklı ve daha kaliteli olması; işlerimiz ve müşterilerimiz açısından bizi ayrıcalıklı kılmaktadır.

Meslekte bilinir ve kalıcı olmak adına takındığımız bu tutum sizde aldığımız iyi geri dönüşlerin ve memnuniyetin eseridir. Biz aynı ilkeler ile çalışmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

pvc kapı pencere mekanizma değişimi
pvc kapı pencere mekanizma değişimi

Pvc kapı pencere mekanizma değişimi için usta numaralarına bölgeler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

pen tamiri
pen tamiri

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.