Panjur

Panjur Tamiri Gaziantep

Çeşitli kalitelerde üretilen ürünler zaman içerisinde farklı sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Gaziantep panjur tamiri hizmetimiz karşılaşılan bu sorunlara yönelik verilmektedir. Panjurlar elektrik ile çalışan motorlu sistemlerden kurulabildiği gibi manuel çalışan sistemlerden de kurulabilmektedir. Aynı işlevi gören iki farklı sistemde farklı sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Bu konuda önemli olan karşılaşılan arızaların doğru kişilere onarılmasını sağlamaktır.
Motorlu panjur sistemlerinde genel olarak arızalar montaj sırasında yapılan hatalardan veya çeşitli nedenlerden dolayı motor sisteminde görülen arızalardan dolayı meydana gelmektedir. Motorun çalışma ve çevre etkenlerinden dolayı aşırı ısınmasının yanı sıra elektrik akımlarındaki sorunlardan dolayı arıza vermesi görülebilir. Özellikle yüksek akımların söz konusu olduğunda motorun yanma ihtimalide vardır. Panjurun çalışma sisteminde kullanılan yayın bozulmasının yanı sıra elektrik kablolarından kaynaklı sorunlar meydana gelebilir. Sık görülen bu sorunlarla birlikte daha birçok problem panjurlarda görülmektedir. Gaziantep panjur tamir servisi hizmetimizde bu konuda gerekli olan bütün tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca panjurlarınıza uygun olarak motor veya diğer parça değişimlerini de sağlayarak panjurlarınızın tekrardan sorunsuz bir şekilde çalışması için gerekli olan tamiratı gerçekleştirmekteyiz.

Motorlu panjurların yanı sıra manuel sistem olan panjurlarda da zaman zaman sorunlar yaşanmaktadır. Yaşanılan sorunlar sıklıkla montaj veya kullanıcı hatalarından kaynaklı oluşmaktadır. Ayrıca uzun süre kullanılan panjurlarda bakıma ihtiyaç duymakta ve gerekli bakımlar yapılmadığında arızaların verilmesi doğal karşılanmaktadır. Yaşanılan sorunlar arasında su sızdırma veya hava geçişlerindeki sorunlar görülmektedir. Panjurun açılıp kapanma sistemlerinde de bozukluklar görülebilir. Özelikle tam kapanmama sorunları panjurun işlevini yerine getirememesine neden olur. Gaziantep panjur tamiri hizmetimizde manuel sistem panjurlarda yaşanılan bu sorunlarda gerekli olan bütün onarımlar yapılmaktadır. Tamir işlemlerinde parça değişiminin yanı sıra bozulan bölgeler gerekli müdahaleler ile düzeltilerek sorun ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır.

Panjur tamiri yapılırken her zaman profesyonel kişilerden hizmet almanızda büyük fayda vardır. Çünkü tamiratta yapılacak hatalar sorunun daha da büyümesine neden olabilir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet vererek panjurlarınızda oluşan sorunların kaliteli bir şekilde nedenlerini tespit etmekte ve buna göre tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz

Otomatik Panjur İpi Değişimi Gaziantep

Panjur İpi Değişimi Gaziantep

Makas Değişimi Gaziantep

Menteşe Değişimi Gaziantep

Kasnak ve Borusunun Değişimi Gaziantep

Plastik Değişimi Gaziantep

İç Mekanizma Değişimi Gaziantep

Genel Bakım ve Yağlama Takılıyorsa Giderilmesi

Motorlu panjur tamiri alanları

Uzaktan kumandalı panjur tamiri Gaziantep

El ile kumandalı panjur tamiri Gaziantep

Çelik askı değişimi Gaziantep

Motor değişimi Gaziantep

Paletlerin değişimi Gaziantep

Genel bakım ve yağlama hizmeti

Gaziantep Panjur tamiri | Yücel usta | 0551 246 5938

  • Araban Panjur Tamiri.
  • İslahiye Panjur Tamiri.
  • Karkamış Panjur Tamiri.
  • Nizip Panjur Tamiri.
  • Nurdağı Panjur Tamiri.
  • Oğuzeli Panjur Tamiri.
  • Yavuzeli Panjur Tamiri.