Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları : Pvc ahşap veya alüminyum doğramadan yapılmış kapı ve pencerelere çeşitli renklerde çeşitli ölçülerde ve modellerde sineklik sistemleri üretiyoruz.

STOR SİNEKLİK 

Stor sineklik

Pencerelerde dikey, kapılarda yatay stor sineklik imal edilir. Mekanizma yay vasıtası ile açılırken; yavaşça açılır kapalı iken tül gergin durur. Boyalı veya kaplama renk çeşitleri sayesinde istenilen renkte imal edilir. Kullanımı kolaydır ve estetik bir görünüme sahiptir. Yapıştırma kalitesi yay kurma devri ve kaliteli yardımcı elemanları kullanılırsa sistem kullanım hatası yapılmadığı müddetçe minimum 4-5 yıl sağlıklı şekilde çalışır. Temizliği stor kapalı iken elektrikli süpürge ile tülün gözeneklerin de biriken tozlar çekilerek yapılır. 

Ölçü aralığı yatay 50 cm – 120 cm / dikey 45 cm – 140 cm arası imal edilebilir. 

PİLELİ SİNEKLİK

Plise sineklik

Pencere ve kapılarda hem dikey hem yatay imal edilir. Mekanizma ip vasıtası ile özel plise tülünün çalışmasını sağlar tül kendi içinde katlanarak toplanır . Boyalı veya kaplama renk çeşitleri sayesinde istenilen renkte imal edilir. Kullanımı kolaydır ve estetik bir görünüme sahiptir. Plise tülün ölçüsünde sıcaklık verilerek açılan delikleri tam yerinde ve ölçüsünde olmalıdır aksi takdirde doğru açılım yapılmaz ve ölçüsünün kasa yuvasına tam ve eksiksiz kesilerek montaj edilmesi önemlidir her şey doğru yapıldığı takdirde ve kullanım kurallarına riayet edilirse 4-5 yıl sağlıklı şekilde çalışır. Temizliği plise kapalı iken saç kurutma makinesi ile tüle çok yakın tutulmadan üfleme mantığı ile tül temizlenebilir.

UYGUN FİYATA ONLİNE PİLELİ SİNEKLİK ALMAK İÇİN TIKLA

Ölçü aralığı yatay 30 cm – 240 cm / dikey 45 cm – 220 cm arası imal edilebilir. 

Plise sineklik

SÜRME SİNEKLİK

Sürme sineklik

Pencerelerde ve kapılarda çerçeve halinde imal edilir. Tekerlek sayesinde kasa içinde sağa veya sola kaydırılarak hareket edecek şekilde çalışır. Gergin takılan tül sayesinde her türlü hava koşulunda dayanıklıdır kullanım hatası yapılmadığı müddetçe 7-8 yıl bozulmadan çalışır. Boyalı veya kaplama renk çeşitleri sayesinde istenilen renkte imal edilir. Kullanımı kolaydır ve estetik bir görünüme sahiptir. Temizliği yıkanabilir veya süpürge ile tozu çekilerek yapılır

Ölçü aralığı yatay 30 cm – 160 cm / dikey 45 cm – 260 cm arası imal edilebilir. 

Sürme sineklik

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik

Pencerelerde ve kapılarda çerçeve halinde imal edilir. Pvc dışından menteşe yardımı ile sabitlenir ve dışarı itilerek açılır tutamakları sayesinde çekerek kapatılır. Gergin takılan tül sayesinde her türlü hava koşulunda dayanıklıdır kullanım hatası yapılmadığı müddetçe 7-8 yıl bozulmadan çalışır. Boyalı veya kaplama renk çeşitleri sayesinde istenilen renkte imal edilir. Kullanımı kolaydır ve estetik bir görünüme sahiptir. Temizliği yıkanabilir veya süpürge ile tozu çekilerek yapılır

Ölçü aralığı yatay 30 cm – 140 cm / dikey 45 cm – 240 cm arası imal edilebilir. 

Menteşeli sineklik

Sineklik Bilgilendirme …okumaya devam et

Sineklik Fiyatları için dilerseniz formu doldurarak keşif isteyebilirsiniz

2022 güncel sineklik fiyatları.

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.