sinek

SİNEKLİK

 Sineklik yaptırmak için doğru adres. 

sineklik_tamiri

Sineklik İmalat ve Montajı

 

  Yaşam alanlarımızın böceklerden korunması çok önemlidir. Özellikle yaz aylarında sinek, sivrisinek, arı ve diğer uçan hayvanlardan korunmamız daha çok efor istemektedir. Yaz sıcaklarından bunalarak pencerelerimizi açtığımızda bu hayvanların istilasına  maruz kalabilmekteyiz. sineklik imalat ve montajı hizmetlerimiz sayesinde ise bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Sizlerde sunduğumuz hizmet sayesinde hem pencerelerinizi istediğiniz kadar açık bırakabilir hem de bu tarz hayvanların yaşam alanlarınıza girmesine engel olabilirsiniz. Pencerelerinize yapılacak sineklikler bu durumdan kurtulmanızı sağlayacaktır. Kaliteli ve uzun ömürlü olan sineklikler dışarıdan girişleri engelleyerek sizin huzur içerisinde yaşamanız için ihtiyacınız olan korumayı sağlar.

pileli_sineklik_ornek

  Bütün pencere tiplerine sineklik sistemleri montajlanabilir. Ancak bu tarz hizmetler alırken sistemin uzun ömürlü olmasına dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktirde kısa süre sonra deformasyona uğrayarak istenilen görevi yerine getiremez ve hayvan, böcek gibi istenmeyen varlıkların iç mekana girmesini engelleyemeyecektir. sineklik imalat ve montajı hizmetimizde bu konuda çok önem vererek sizlere en kaliteli malzemeleri sunmaktayız. Kullandığımız ürünler uzun süreler sorunsuz kullanılacak malzemelerden üretilmektedir. Ayrıca firmamız sineklik yapılacak olan mekanda ekspertiz yaparak bütün pencere ölçülerini alarak ihtiyaç olunan imalat bilgilerini almaktadır. Alınan ölçülere göre özenle üretilen sineklikler kısa süreler içerisinde montajlanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Nereler için sineklik ?

stor_sineklik2

  Sineklikler sadece pencereler için değil balkon kapılar içinde imal edilebilmektedir. sineklik imalat ve montajı hizmetlerimizde balkon kapıları için sürgülü sistemler ile sineklikler imal edilmektedir. Bu sistemler sayesinde pencerelerinizi rahatlıkla açabileceğiniz gibi balkon kapılarınızı da açtıktan sonra sürgülü sineklik mekanizmasını kullanarak dışarıdan istenmeyen girişleri engelleyebilirsiniz. Malzeme kalitemiz kadar işçiliğimizde profesyonel olarak sizlere sunulmaktadır. Mevcut pencerelerinize uygulanacak olan sineklik sistemleri pencerelerinize zarar vermeden montajlanmaktadır. Ayrıca montaj yapılan iç mekanda her türlü önlem alınarak eşyalarınızın yapılacak olan yapı çalışmalarından olumsuz etkilenmesi engellenmektedir. Firma olarak yaptığımız işin her zaman arkasında olarak montaj sonrasında oluşabilecek her türlü problemde sizlere yardımcı olarak sadece bir seferlik değil uzun süreli sizlere hizmet sunmaktayız. Sizlerde bu kaliteli hizmetten yararlanarak iç mekanları istenmeyen dış etkenlerden korumak istiyorsanız sineklik imalat ve kurulum işlemlerinin tarafımızca yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl yapıyoruz ?

Uygun fiyata en kaliteli malzemelerle hazırladığımız sineklik sistemlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

surme_sineklik1 (1)

Bize danışmadan sineklik fiyatı almayın.  Stor sineklik, Menteşeli sineklik, plise sineklik, katlamalı sineklik, sürme sineklik modellerimiz beyaz meşe ve her türlü renk seçeneklerimizle üretim yapmaktayız sorunsuz ve çok alternatifli seçenekler ile geniş ürün yelpazemiz sizin için de en kullanışlı ürünü bulabileceğiniz uzun süre kullanacağınız alternatiflerimiz bulunmaktadır.

 


SİNEKLİK MODELLERİ

 • STOR SİNEKLİK
 • MENTEŞELİ SİNEKLİK
 • PİLELİ SİNEKLİK
 • SABİT SİNEKLİK
 • KEDİ SİNEKLİĞİ

SİNEKLİK BİLGİLENDİRME

 • Sineklik tülü kanserojen mi
 • En kullanışlı sineklik modeli
 • Sineklik yaptırmak gereklimi
 • Kedi için sineklik hangisi

SİNEKLİK GENEL SORUNLAR

 • Sineklik tülü yırtıldı değişmesi 
 • Sistem sineklik bozuldu
 • Sineklik tutamakları kırıldı
 • Sineklik mekanizması bozuldu

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.