Volkswagen sürgülü sistem tamiri

Volkswagen sürgülü sistem tamiri.

Volkswagen sürgülü sistem tamiri                                                                                              

Sistemleri ray üzerinde taşıyıcının pvc kanadını kenarlara sürmek maksadıyla çalışır. Bu sürme sistem diğer basit sürme sistemlere göre izolasyon sağlamaktadır. Pencere veya kapı kanadı üzerinde conta mevcuttur. Bu conta sayesinde normal bir pencere statüsündedir. Diğer sürme sistemler kıl fitil ile çalışır ve sürülebilmesi için mecburi boşluk vardır bu yüzden izolasyon sağlamaz.

Volkswagen sistem periyodik ayarlanması gereken mekanizmalardır. Volkswagen sistem araba taşıyıcı tamiri, kol arızası, kilitleme sorunu, kapatma sorunu, açma sorunu gibi şikayetler olabilir. Hareketli olan kanat sürekli dalgalanma ve merkezlenme sorunu yaşatır. Düzgün ve yavaş kapatıldığı müddetçe sorunları çok daha az belli olur. Fakat sürme kapı kolay sürüldüğü için kullanıcılar süratle açıp kapatırlar. Hal böyle olunca genel ve kronik sorun bundan kaynaklanır.

Sistemin halk dilinde, vosvogen sürme sistem, volkswagen sürgülü kapı, çekilip sürülen sürme gibi bilinir. Doğrusu paralel sürme sistemdir. Biz genel kullanılan adıyla devam edelim.

volkswagen sürgülü kapı öğneği

Biz volkswagen sürme sistemlerinin her marka modelde parça değişimi, mekanizma arızaları konusunda çalışmaktayız. Bizlere talep formu doldurarak veya bölgeler sekmesinden telefon açarak servis çağırabilirsiniz.

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.