Volkswagen sürgülü sistem tamiri.

Volkswagen sürgülü sistem tamiri.

Volkswagen sürme sistemleri ray üzerinde taşıyıcının pencereyi kenarlara sürmek maksadıyla çalışır. Bu sürme sistem diğer sürme sistemlere göre izolasyon sağlamaktadır. Pencere veya kapı kanadı üzerinde conta mevcuttur. Bu conta sayesinde normal bir pencere statüsündedir. Diğer sürme sistemler kıl fitil ile çalışır ve sürülebilmesi için mecburi boşluk vardır bu yüzden izolasyon sağlamaz.

Volkswagen sürgülü sistem tamiri veya ayarı gereken mekanizmalardır. Volkswagen sürgülü sistem araba taşıyıcı tamiri, kol arızası, kilitleme sorunu, kapatma sorunu, açma sorunu gibi şikayetler olabilir. Hareketli olan kanat sürekli dalgalanma ve merkezleme sorunu yaşatır. Düzgün ve yavaş kapatıldığı müddetçe sorunları çok daha az belli olur. Fakat sürme kapı kolay sürüldüğü için kullanıcılar sür’atle açıp kapatırlar. Hal böyle olunca genel ve kronik sorun bundan kaynaklanır.

Sistemin halk dilinde, vosvogen sürme sistem, wolkswagen sürgülü kapı, çekilip sürülen sürme denilir. Doğrusu paralel sürme sistemdir. Biz genel kullanılan adıyla devam edelim.

Biz volkswagen sürme sistemlerinin her marka modelde parça değişimi, mekanizma arızaları konusunda çalışmaktayız. Bizlere talep formu doldurarak veya bölgeler sekmesinden telefon açarak servis çağırabilirsiniz.

pen tamiri iletisim
pen tamiri iletisim
pen tamiri
pen tamiri
Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.