Kırılmış tam otomatik kol

Volkswagen sürme sistem kolu arızaları

Volkswagen sürme sistem kolu arızaları.

Volkswagen sürme sistemlerinde kolun kırılması ile çalışmayan mekanizma kapının düzgün açılıp kapanmamasına sebep olur. Sistem tam otomatik ve yarı otomatik olarak iki şekilde adlandırılır. Tam otomatik sistemden kasıt kolu çevirdiğimizde kapı herhangi bir destek ve müdahale istemeden kendisi kapanmasıdır. Yarı otomatik sistemde ise kapıyı elle iterek yuvasına oturtulup sonra kol çevrilerek kapı kapanacaktır.

Tam otomatik sistemde markaların sistem üzerinde kendilerine özgü çalışma hareketi vardır. Örneğin birçok marka ispanyolet üzerinden çevre kilitlemeye hareket verirken G-U markalı tam otomatik kolu üzerinden hareket verir. Sürgülü sistemlerde kol kendiliğinden arızalanmaz. Kolun kırılmasını veya bozulmasını sistemin düzgün çalışmaması tetikler. Ağırlaşan volkswagen sürme sistem baskıdan etkilenerek kolun kırılmasına neden olur.

Gu volkswagen tam otomatik kolu kırılmış
Gu volkswagen tam otomatik kolu kırılmış

Gu tam otomatik kol kırıldığında bu çekilde görünür.

Kırılmış tam otomatik kol
Kırılmış tam otomatik kol

Tam otomatik sistemde koldan sisteme hareket veren bir diğer marka Seigenia

Siegenia Volkswagen Sürme Kolu
Siegenia Volkswagen Sürme Kolu

Gu ve seigenia dışındaki ürünler ispanyolet merkezli çevre kilitlemeye hareket vererek çalışırlar. İspanyolet merkezli çalışan ürünlerin çok sistematik olmadığı için ücretleri diğerlerine göre çok makuldür.

Üstteki resimler roto markalı tam ve yarım sistemde kullanılan kolları.

Pvc dışında alüminyum sistemlerde sürgülü kapıları ve pencerelerinde kolları kırılır ve bozulur. Plastik pencerelerde olduğu gibi aynı marka ve sistemler alüminyum kapı ve pencerelerde kullanılmaktadır.

Alüminyum sürgülü kapı kolu volkswagen
Alüminyum sürgülü kapı kolu volkswagen
Yarı otomatik kol
Yarı otomatik kol

Volkswagen sürgülü sistemlerde yaşadığının herhangi bir kol arızası için bizi arayabilirsiniz. Biz bütün sistemler üzerinde edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübe ile çalışıyoruz.

Volkswagen sürme sistem kolu arızaları için bizi arayacağınız iletişim numaralarımız için talep formu doldurabilir veya arayabilirsiniz.

Volkswagen sürme sistem kolu arızaları. Fiyatlar için mağazayı ziyaret edin.

    

2 thoughts on “Volkswagen sürme sistem kolu arızaları”

Yorumlar kapalı.

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.