Volkswagen sürme sistemleri nedir ve fiyatları nasıldır.

Volkswagen sürme sistemleri denilen malzeme, pvc pencere veya kapı üzerine takılan ürünün üstten açılmasına ve çekerek doğramaya paralel şekilde yönüne uygun ( sağa veya sola ) sürülerek açılan pencere mekanizmasının halk dilindeki adıdır. Çek aç ta denilen mekanizma aslında paralel sürme sistem dir.

Mekanizma markalar ve markaların ürün tiplemelerine göre çeşitlenir. Bunlar öncelikle yarım otomatik ve tam otomatik olarak iki gruba ayrılır ve ağırlık en boy ölçülerine göre de modellemesi ve tip seçenekleri değişir. Bu tipte bir pencere veya kapı yaptırma düşünceniz veya ihtiyacınız varsa biz iletişim kanallarımızdan sizlere yardımcı oluruz. Önemli bir hesaplamadır ölçüye göre mekanizma seçmek çünkü yanlış malzeme çok kısa sürede size bozuk arızalı bir ürüne dönüşebilir.

Fiyatlama en boy ve renk seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Piyasada 10 farklı marka üretim ve satış yapmaktadır. Bizler sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza uygun tipleme ve fiyatlama yapmaktayız. Yapmanız gereken sadece aramak. Firmamız tipleme yaparken en iyi ürünleri tercih etmektedir. Normal bir mekanizmaya nazaran fiyatları daha yüksek olan sistem aslında verdiğiniz paraya değmesi gerekir. Bugüne kadar binlerce uygulamamızın bize sağladığı tecrübe ile bu işi iyi yapanlardanız ve kolay kolay sorun olarak geri dönüş yaşamamanın gururunu yaşamaktayız.

Linkte uygulama için gereken ölçü ve resimli anlatımı görebilirsiniz. Resimli anlatım

  • Yabancı ürünler
    1. Yarı otomatik sınıf 1500 ile 2000 TL arası
    2. Tam otomatik sınıf 3000 ile 4000 TL arası değişmektedir
  • Yerli ürünler
    1. Yarı otomatik sınıf 1000 ile 1500 TL arası
Volkswagen sürgülü sistem fiyatları
pen tamiri
pen tamiri

0 yorum

Bir Cevap Yazın

Bu site kopyalamaya karşı korunuyor.